godzina: --.-- data: --.--.---- tel. +48 882 011 031 tel. +48 601 798 477

Historia

1992

Nasza firma została założona w 1992 i od począ- tku naszej działalności zajęliśmy się transportem międzynarodowym. Skupiliśmy się głównie na transporcie materiałów budowlanych i komponen- tów do ich produkcji. Solidność jaką wykazaliśmy się od początku naszej działalności pozwoliła nam na rozwój firmy i rozszerzenie palety usóug dla kolejnych gałęzi przemysłu.

1997

W roku 1997, powiększyliśmy nasz tabor o samo- chody dostawcze i zaczęliśmy świadczyć transport expressowy. Zawsze dotrzymany termin dostawy stał się naszym znakiem firmowym, co pozwoliło na nawiązanie wspópracy z przemysłem Automotiv, dla którego szybkość dostawy jest warunkiem wspópracy. Usóugi, które świadczymy zawsze były, i są na najwyęszym poziomie co gwarantowało obsóugiwanym klientom wywiązywanie się z kontraktów.

2003

Od 2003 stopniowo wymieniamy tabor na pojazdy o najwyższych normach ekologicznych.

2007

W 2007 roku rozwój naszej floty spowodował konieczność budowy większej bazy transportowej. W tym przypadku postawiliśmy na najnowsze technologie, został założony monitoring cyfrowy z zapisem danych, wspomagany przez 24h ochronę obiektu. Tak wyposażona baza pozwala nam na zagwarantowanie pełnej ochrony powierzonego nam ładunku.

OBECNIE

Obecnie tak jak od początku naszej działalności, koncentrujemy się na transporcie międzynarodo- wym. Pojazdy, które posiadamy w ofercie pozwa- lają nam na szybki transport ładunku do 1,5 tony, ale również transport ograniczony przepisami pracy kierowcy AETR do 5,5 tony i 24 ton. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Unie Europejską.

z